Asortimentas

Nemokamai konsultacijai skambinkite

+370 606 42937

Jei reikia langų ar durų - mes padėsime

Galime pasiūlyti itin platų asorimentą visų poreikiams. Dirbame tik su aukščiausio lygio produkcija, todėl garantuojame kokybę, suteikiame garantiją. Visus darbus atliekame tvarkingai, profesionaliai ir laiku.

Universalūs mūsų gaminių dizainai prisitaiko prie bet kokio interjero ar eksterjero.

Dirbame tik su aukščiausios kokybės medžiagomis, todėl tikrai nenusivilsite kokybe.

Pradedant pirmaja konsultacija, baigiant komunikacija atlikus darbus – stengiamės, kad mūsų paslaugos viršytų jūsų lūkesčius.

Visiems produktams bei darbams taikome garantiją. 

Plastikiniai langai

Plastikiniai langai – tai svarbi interjero detalė, kurianti namų jaukumą ir išlaikanti šilumą. O plati profilių spalvų paletė bei stiklų įvairovė atveria neribotas galimybes interjero dizaino idėjoms. 
 Šilumos sulaikymas namuose – viena aktualiausių šių langų savybių. Plastiko langai išsaugo net iki 30% daugiau namų šilumos nei seni mediniai. Tai racionalus ir gana greitai atsiperkantis sprendimas.

Mediniai langai

Medis – jau nuo seno naudojama dekoratyvinė medžiaga. Gaminiai iš medienos pasižymi jaukumu, natūralumu ir patvarumu. Mediniai langai – puikus pasirinkimas vertinantiems išskirtinumą, kokybę ir siekiantiems sukurti namų jaukumą.
Šių langų gamyboje naudojama mediena yra specialiai apdirbama, todėl jos atsparumas deformacijai pilnai atitinka griežtas standartų normas. Galimybė rinktis įvairių dydžių, spalvų ir skirtingų medienos rūšių langus lemia didėjantį susidomėjimą mediniais langais ir durimis.

Aliuminiai langai

Statybų neįmanoma įsivaizduoti be aliumininių konstrukcijų, nes šis – ilgaamžis ir patvarus. Aliuminio langai išsiskiria puikiu dizainu, dideliu stabilumu ir yra labai ilgaamžiški. Šie langai gali tarnauti esant plačiam aplinkos temperatūrų intervalui, negana to, yra ekologiški ir priklauso nedegių medžiagų klasei. Šie langai  išsiskiria labai plačia spalvų palete, todėl yra lengvai pritaikomi bet kokiai dizaino idėjai. Aliuminio langai nereikalauja kasdieninės priežiūros ir jų visai nereikia dažyti.

Lauko durys

Lauko durys – tai jūsų namų veidas. Medinės, metalinės, šarvuotos, o gal plieninės? Priklauso nuo jūsų namų stiliaus, svarbiausias dalykas – ilgaamžiškumas. Lauko durys turi būti kokybiškos, atsparios drėgmei, saugios, nereikalaujančios papildomos priežiūros. Tokias duris savo asortimente siūlome mes, jums reikės tik išsirinkti patinkančias, nes savo asortimente turime itin platų lauko durų modelių bei spalvų pasirinkimą.

Vidaus durys

Vidaus durų pasirinkimas itin platus – siūlome dažytas, faneruotas, laminuotas, medines ir plienines vidaus duris ir nestandartinius jų modelius. Taip pat, galite rinktis iš itin plačios spalvų paletės, todėl nesunkiai rasite jums tinkančias ir patinkančias vidaus duris. Atraskite tas duris, kurios puikiai įsilies į interjerą, bus patogios naudoti bei džiugins lengva priežiūra.

Langų bei durų matavimai ir montavimas visoje Lietuvoje

Atvažiuojame į bet kurią Lietuvos vietą išmatuoti langų arba durų vietos, o pagaminę – atvažiuojame ir sumontuojame. Jums reikia tik išsirinkti!