Apie mus

Nemokama konsultacija

+370 606 42937

Kas mes esame?

Jau daugelį metų parduodame įvairius langus ir duris, sukaupėme daug žinių bei patirties, todėl galime jums pasiūlyti vieną profesionaliausių konsultacijų rinkoje bei kokybiškiausius produktus. Langai-durys24.lt – tai aukščiausios kokybės, ilgaamžiai, energiją taupantys langai ir durys, džiuginantys akį ir piniginę. Mes nuolat domimės langų ir durų tendencijomis bei klientų kasdieniais poreikiais, todėl tai skatina mūsų komandą pasiūlyti technologiškai pažangius gaminius, kuriuose dera modernumas, estetika ir komfortas.

Sukaupėme ilgametę patirtį ir galime užtikrinti visapusišką kokybę savo srityje. Mūsų tiklas – patenkintas klientas!

 

Gero būsto be kokybiškų langų, lauko bei vidaus durų – neįsivaizduojame, todėl jei norite ilgaamžio sprendimo, siūlome rinktis mus. Gaminame ir tiekiame plastikinius, medinius, aliuminius langus, lauko bei vidaus duris. Taip pat, teikiame garantinį aptarnavimą, konsultuojame, vežame bei montuojame langus ir duris visoje Lietuvoje.

Būdama rinkos lydere, mūsų kompanija savo klientams gali pasiūlyti pažangiausius, inovatyviausius bei naujausius gaminius, geriausius langų ir durų sprendimus bei aukščiausio lygio aptarnavimą.

Miegokite raminančioje tyloje, atsibuskite saulės spinduliuose

Puiki durų ir langų garso izoliacija leis ilsėtis, o nepriekaištingai skaidrūs langų stiklai – džiaugtis saulės spinduliais. Užsirašykite nemokamai konsultacijai ir sužinokite kaip tai turėti.

Džiaugiamės, kad renkatės mus!

0 +
Satisfied Clients
0
Years of Experience
0
Completed Projects
Savo klientams galime pasiūlyti platų spalvų bei dizaino pasirinkimą. Plastikiniai langai, mediniai langai, aliuminiai langai, vidaus durys bei lauko durys - tai, kuo gyvename jau daugiau nei dešimtmetį. Susisiekite ir gaukite nemokamą konsultaciją.

Kaip išsirinkti tinkamus langus?

Svarbu atkreipti dėmesį į:

Langų atliekamą funkciją. Tai gali būti apsauga, energijos taupymas, šviesos pralaidumas. Aliuminiai ir plastikiniai langai skiriasi, todėl pagalvokite, ar pasirinktas langų modelis atitinka poreikius.

Šviesos laidumą. Norint geresnio laidumo šviesai, reikėtų atkreipti dėmesį į šviesos laidumo koeficientą. Lietuvoje šis koeficientas nepagrįstai ignoruojamas, nors to daryti nederėtų. Pagrindinė langų paskirtis – praleisti šviesą, o jos trūkumas dažnai kompensuojamas įjungiant elektros lemputę.

Energetinį efektyvumą. Langų energetinis efektyvumas išreiškiamas šilumos perdavimo koeficientu Uw. Šio rodiklio nustatymo būdai yra griežtai reglamentuoti ES norminių dokumentų. 

Langų sandarumą. Tai yra svarbus kriterijus, kuris lemia gyvenimo sąlygas šaltuoju sezono metu. Sandarumui užtikrinti naudojamos tarpinės, o langai gali būti gaminami su dvejomis arba trimis tarpinėmis. Plastikiniai langai su trimis sandarinimo tarpinėmis ypač rekomenduojami  aukštuose pastatuose arba pajūryje, kur dažnai būna stiprūs vėjai, liūtys ar audros.

Stiklo paketo įleidimą į rėmą. Pastebėjome, kad populiarėja plastikiniai langai, turintys išskirtinę savybę – didesnį stiklo paketo įleidimą į rėmus, nei įprasta ir papildomą stiklo paketo užsandarinimą visu jo perimetru. Šis stiklinimo būdas leidžia išvengti kondensato susidarymo įstiklinimo pakraščiuose esant net labai žemai lauko temperatūrai.

Estetinę išvaizdą. Rinkoje siūlomi įvairaus dizaino langų ir durų profiliai, nes langų naudotojai renkasi įvairias langų rėmų formas ar spalvas. 

Kokie parametrai yra svarbiausi renkantis langus?
Tai priklauso nuo kliento poreikių, tačiau vieni svarbiausių parametrų yra: garso izoliacija, šilumos izoliacija, saugumo lygis, šviesos laidumas. 

Dėl kokios priežasties armuojami profiliai?
Patys plastikiniai langų profiliai nėra pakankamai tvirti ir laikui bėgant jie yra linkę deformuotis. Dėl šios priežasties profiliai papildomai armuojami. Plieno armatūros storis turėtų būti apie 1,2 mm.