Dažniausiai užduodami klausimai

Nemokama konsultacija

+370 606 42937

D.U.K.

Tinkamas langų pasirinkimas priklauso nuo kliento poreikių, tačiau vieni svarbiausių parametrų yra: garso izoliacija, šilumos izoliacija, saugumo lygis, šviesos laidumas. 

Visi langai yra sukurti tam, kad tenkintų tam tikrus kliento poreikius. Vieni skirti visuomeninėms patalpoms, kiti butui, treti – sodo nameliui. Langai skiriasi profiliais, stiklo paketais, funkcijomis, todėl rinktis reikėtų pagal savo asmeninius poreikius, lūkesčius, statybos ar remonto metu keliamus tikslus. Visada rinktis tik geriausius arba tik pigiausius – nėra išmintinga. Jei renkatės pigiausią variantą, galite daugiau biudžeto išleisti šildymo kaštams. Tuo tarpu, patį geriausią ir brangiausią variantą sumontavus senos statybos bute – ženkliai permokėsite, ir vargu ar pajusite reikšmingą skirtumą. Kvalifikuotas ir profesionalus langų gamintojas nemokamai pakonsultuos ir padės išsirinkti  būtent Jūsų poreikius atitinkančius langus.

Plastikinių langų kamerų skaičius yra lango profilio parametras, kurį bene dažniausiai girdime langų reklamose, tačiau pirkėjui jis pasako išties nedaug. Būtent informacijos stoka ir lemia, kad susiviliojama reklamų šūkiais ir perkami kuo daugiau kamerų turintys langai, nė nesusimąstant, ar tikrai tokių reikia. Lango kamerų skaičius ir dėmesį atkreipiantys šūkiai reklamose yra rinkodaros dalis, tačiau ne visada įsigyti langą su kuo daugiau kamerų yra tikslinga.

Durų kaina priklauso nuo durų angos išmatavimų (aukščio, pločio, sienos storio), nuo pasirinkto durų padengimo, durų modelio, taip pat nuo konstrukcijos, furnitūros ir t.t. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime jums durų sąmatą.

Pirmiausia turėtų montuotis grindys, ir tik tada statytis duris. Kodėl? Jei pirma įstatysite duris ir vėliau klosite naujas grindis, gali būti, kad nebegalėsite nei atidaryti nei uždaryti durų, nes naujos grindys gali būti (o dažniausiai ir yra) aukštesnės. Tada teks ieškoti sprendimų, kurie padidins remonto kainą, arba sugadins interjerą.

Miegokite raminančioje tyloje, atsibuskite saulės spinduliuose

Puiki durų ir langų garso izoliacija leis ilsėtis, o nepriekaištingai skaidrūs langų stiklai – džiaugtis saulės spinduliais. Užsirašykite nemokamai konsultacijai ir sužinokite kaip tai turėti.